Joker boat gomone me resin motor JONSON 15Cv

2 700 EUR

3 400 EUR

Shitet nga: xhelal 26 Korr 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Honda
Shitet joker boat 370 me motor JONSON 15 4 TAKT sonar per peshkim dhe dokumente per regjistrim
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione