Shitet ania zodiak

Shitet nga: Ferizaj 25 Qer 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Gomone
Shitet anija zodiak per 8persona
E gjat 4.20m shum ne gjendje te mir
Si dhe rimorikio (prokolica)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim