Barke

Shitet nga: Basri 13 Gush 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Gomone
Shitet barka ne gjendje shume te mire dhe te ruajtur per lundrim, peshkim, etj

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim