anije

Shitet nga: Shkumbin arifi 24 Qer 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 102 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Gomone
Anija eshte me timon; 4.2 m e gjate me motor 30HP me ndezje me qeles.
Anija dhe rimorkio jane te doganuara te homologuara dhe te regjistruara sipas ligjeve ne fuqi dhe jane gati per lundrim.
te gjitha documented jane ne dispozicion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim