Numri isht ne viber dhe vatsap

8 000 EUR

Shitet nga: Doni 21 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Artanë
Anije druni e plastifikume ana poshtme e ujit anija ne gjendje te mir motor disel pekins 55 kuaj anija 8mx2.40 me kabin
Leaflet
Në fillim