Blu Navy 400 Fly

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 04 Tet 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Në shitje Blu Navy 400 Fly e vitit 2006.
Varka është në gjendje të mire. 6 shtretër: 1 kabinë master, 2 kabina binjake dopio , 2 tualete te kompletuara me wc, bide, lavaman dhe dush. Kuzhina me sobë dhe frigorifer.
Motorë 2 x 370 Yanmar me naftë dhe orë motorike rreth 250.

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim