Champion 38

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 04 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Champion 38 ne gjendje shume te mire e prodhuar ne vitin 1986. Eshte rikonstruktuar teresisht ne vitin 2012 dhe eshte ruajtur gjithmone ne vende te mbuluara.
2 kabina, 1 banjo, gjenerator, ajer te kondicionuar, jastekje te jashtme, bimini-top.
Motor 2 x AIFO T.D. 260 HP me naftë.

Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim