Diesel IVECO ANGINE NEW

Shitet nga: Krasniqi Sokol 01 Maj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

59 000 EUR   149 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ceetifikuar-matrkulluar me flamur Shiqiptar nga Libri Detar Durres Albania, targuar nga Ministerial Transport-Rrugorre Shiqiptare per udhetime-lundrime turistike, 20+1PERSONA.
6 cylinder IVECO ACM NEW.
5 marshes 6x4+6x6
2 pompa mekanik (origjinale+4 electric inteligjent) te komanduara nga Kapiteni.
300 liter diesel ne border + 2 fikse zjarri.24 jeleke shpetimi.
Prodhim I viti 1955 Perdorur nga forcat e armatosura Shiqiptare, Deri ne vitin 1994.
I restaurant, c do pjese mekanik-xhenerik e re.
Permasat:9.6 m Gateside. 2.442my gjeresi (ne toke)
Lartesia 3.10m. Sinjaliatike detare dhe rrugore. Cmim i nevociueshem

https://youtu.be/-aYviqxxEUQ

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim