Diesel IVECO ANGINE NEW

59 000 EUR

149 000 EUR

Shitet nga: Krasniqi Sokol 01 Maj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ceetifikuar-matrkulluar me flamur Shiqiptar nga Libri Detar Durres Albania, targuar nga Ministerial Transport-Rrugorre Shiqiptare per udhetime-lundrime turistike, 20+1PERSONA.
6 cylinder IVECO ACM NEW.
5 marshes 6x4+6x6
2 pompa mekanik (origjinale+4 electric inteligjent) te komanduara nga Kapiteni.
300 liter diesel ne border + 2 fikse zjarri.24 jeleke shpetimi.
Prodhim I viti 1955 Perdorur nga forcat e armatosura Shiqiptare, Deri ne vitin 1994.
I restaurant, c do pjese mekanik-xhenerik e re.
Permasat:9.6 m Gateside. 2.442my gjeresi (ne toke)
Lartesia 3.10m. Sinjaliatike detare dhe rrugore. Cmim i nevociueshem

https://youtu.be/-aYviqxxEUQ

Krasniqi Sokol
00355693320765
Leaflet
Në fillim