Gariplast Freeway 43

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 19 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet në ankand Gariplast Freeway 43 e vitit 1989.
Varka është në gjendje shumë të mirë.
E ribërë totalisht.Shtrirja e brendshme përfshin vetëm një kabinë të dyfishtë dhe një sallon. Kuverta e poshtme është e ndarë në dy zona të veçanta.
Motorë 2 x Caterpillar 3208 - 380 CV me naftë dhe orë motorike 0.

Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim