Marine Yachting Srl - MIG 50

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 30 Sht 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

240 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet në ankand MIG 50 e vitit 2009.
Varkë e pajisur mirë dhe në gjendje shumë të mirë.
1 kabinë master, 1 kabinë mysafiresh doppio dhe 1 kabinë teke. 2 banjo. Dyshemetë prej druri .

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim