San Lorenzo 82

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 03 Tet 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Në shitje San Lorenzo 82 e vitit 2000.
Jaht i mrekullueshëm me linja elegante dhe gjithnjë moderne, që karakterizon stilin e San Lorenzos; anija është në gjendje të shkëlqyer. 5 kabina: 1 kabinë kryesore me krevat dopio dhe banjo, 1 kabinë VIP me krevat dopio dhe banjo, 2 kabina të dyfishta mysafirësh me banjo, 1 kabinë ekuipazhi me tre krevate dhe banjo.
Motorë 2 x Caterpillar 3412 E DITA me naftë.

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim