SUNSEEKER PORTOFINO 47

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 01 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

275 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Në shitje SUNSEEKER PORTOFINO 47 e vitit 2008.
Një jaht me një profil elegant dhe vendimtar, i cili ndërthur performancën dhe argëtimin e një varke ditore,me rehati dhe hapësirë për qëndrime brenda natës dhe fundjavave.1 kabinë master me krevat dopio dhe banjo me dush, 1 kabinë mysafiresh me dy krevate teke dhe banjo me dush, një sallë pritjeje me
zonë ngrënie dhe divan, 1 kuzhinë e plotë e brendshme dhe 1 kuzhinë e jashtme me lavaman dhe frigorifer.
Motorë 2 x Caterpillar - 423 Kw me naftë dhe orë motori 296.

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim