Anije

Shitet nga: Anije 13 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet anjia me motor yamaha ne gjendje shume te mire , shesim beshke apo veq e veq, qmimin anijes me motor 800 euro, kurse veq anija 350 euro , dhe motori 450 euro, qmimet te dikutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim