MJET AMFIB PER UDHETIME LUNDRIME TURISTIK

1 EUR

Shitet nga: LAND ROVER DEFENDER td4 me qera 10 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Rasti me i mire , nese deshironi te investoni ne turizem .

Ceetifikuar-matrkulluar me flamur Shiqiptar, nga Libri Detar Durres .
Targuar nga Drejtoria Transportit Rrugorre Shiqiptare, per undhetime , lundrime , turistike, 24+1PERSONA, NE RRUGE, LIQENE, DETE.

MOTORR Naftë 6 cilinder IVECO ACM i ri.
5 marshe 6x4+6x6.
2 pompa mekanik (origjinale) +4 electric inteligjente, te komanduara nga Kapiteni.
300 liter diesel ne border + 2 fikse zjarri.24 jeleke shpetimi. Mikrofon per ciceronin. CD , USB , 4 bokse. Plus pjese Kembimi te mjaftueshme , per 20 vitet e ardheshme(kundrejte pageses)
Prodhim I viti 1955 Perdorur nga forcat e armatosura Shiqiptare, Deri ne vitin 2013.

I restauruar ne c do pjese , mekanike,xhenerike,vizuale e re.

Sinjalistinë , detare , Rrugorre.

Perdoret per , Udhetime , lundrime ( liqene , dete)Turistike dhe per evente pasi , Brenda 10 min , Mund te c montoni te gjitha sedilet dhe Ju do te jeni ne dispozicin nje kuverte , (platforme) te lirë 5.5 x 2.2 Meter , per evente, promocione ,
rreklama, etj .

Permasat:
9.6 m Gjatesi. 2.4 m gjeresi (ne toke) lartesia 3.10m. Pyetje, - Foto - Video me email whatsapp , ose Telefonnummer :

00355693320765

Posedojme dhe nje mjet tjeter AMFIB , ne gjendje shum te mire, gati per RESTAURIM, vetem per te apasionuarit pas Oldtimer.

Ç mim i diskutueshem .
Mundesi nderimi .

https://youtu.be/-aYviqxxEUQ

https://youtu.be/XNL3dIDCYj4

https://youtu.be/LcOWKz2Vgb

LAND ROVER DEFENDER td4 me qera
00355693320765
Leaflet
Në fillim