Shitet Skafi marka RANIERI motorr Yamaha 115 4kohe

12 500 EUR

Shitet nga: Bedi 22 Sht 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shitet Skafi marka RANIERI motorr Yamaha 115 4 kohesh me 300 ore pune
E gjate 5.5metra dhe gjersi 2.2 metra .
I sapo lyer komplet brenda jashte pa asnjelloj gervishtje
Tapiceria e re e sapo vendosur
Tende dielli inox plus cope
Karreli i sapo lyer komplet
Impjant muzike bokse + radio cd
Ndricim led, dush etj
Cmimi i diskutueshem
Nderrim me jetski deri 3000€
Vendodhja shqiperi
Leaflet
Në fillim