Barke e pashkimit Maestral S 9

390 EUR

Shitet nga: zeqir 13 Qer 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Selva Marine
Shitet barka ne gjendje te rregullt tipi Maestral .Barka eshte me doreza, rrote dhe shkalle si ne fotografi.
Leaflet
Në fillim