Hillt Bosch

60 EUR

Shitet nga: Noli 10 Gush 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Suzuki
Hillt Bosch

Hillti me i kerkuar ne treg ne qmim special.
Ne pako perfshihet:
Koka konvertuese ne bormashin
Dalta-2 cop
Burgia-3 cop
Hillti përdoret për thyerje dhe shpuarje
Made in Gjermania

Qmimi:60€

Nr tel: 045 990 781
Viber: +383 45 990 781
Leaflet
Në fillim