Suzumar DS 320 AL Suzuki BF8AS

Shitet nga: Jeton 16 Korr 03:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 185 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Model Tjeter
Shes anijen me motor. Sapo kan ardh prej zvizre e jon gati te reja sjan pordor as 10 Ore komplet!
Me disa paisje ( Tokat alumin, lepatka 2 copa, pumpa kames dhe ni qader e dielit, komplet dokumentat!
Shmimi osht fix!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim