Anije me motor komplet

750 EUR

Shitet nga: Afrim 27 Jan 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
YAM-310S
Anije komplet gjith ashtu edhe motori yamaha anija osht e re po ashtu motori osht shum pak i perdorur gjith ashtu posedoj dokumenta si per anije po ashtu edhe per motor ku tregon vitin dhe servisimin e motorit
Leaflet
Në fillim