Publikuar: Tet 09 2020 04:46

Varke Transport Personash

EUR

Publikuar: Tet 09 04:46
Shikime: 3
Shes Varken per transport personash,kapaciteti 20 persona,sebashku me dy motorra 4 kohesh. Honda 15 kuaj dhe yamaha 9,9 e shes per arsye emigrimi ne france.Varka gjindet ne Fierze.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione