Publikuar: Tet 07 2021 11:14

Invictus GT 280

EUR

Publikuar: Tet 07 11:14
Shikime: 129
** sezoni i dorëzimit 2022 **

INVICTUS GT 280

Linja GT fokusohet në sinergjinë e përsosur të veprimit dhe përfitimit. Linjat sportive, ambienti luksoz dhe materialet me cilësi të lartë takojnë elemente dhe koncepte që janë menduar deri në detajet e fundit, duke e bërë INVICTUS GT 280 një shoqërues të sigurt mes biznesit dhe kohës së lirë.

Gjatësia: 8,90 m
Të gjerë: 2,84 m
Peshe: 2800 Kg

Aksesorë opsionalë:

- Ngjyra e bykut "Vanilla Sea" metalike
- Platformë, kabinë dhe Cockpit e struar me Teak
- Underwaterlights te Bardha
- Frigorifer
- bow thruster
- Komplotues grafik "Garmin GPSMAP 8410xsv1939"
- grepa për ski uji
- Lidhja e energjisë 230V
- Motorri: VOLVO-PENTA V8-300 CE DPS (300 PS)

Kërkesat ju lutemi në Tel. +4915151104318 / [email protected]/ www.bodenseenautic.de

Gabimet dhe shitja e parakohshme janë përgjithësisht të mundshme

Ejani dhe siguroni ofertat tona kryesore.

Shërbimi ynë nuk përfundon me blerjen e varkës suaj të ëndërruar.

Bëhuni pjesë e familjes Bodenseenautic, ne mezi presim t'ju shohim.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione