Publikuar: Tet 07 2021 11:34

Invictus GT 320

EUR

Publikuar: Tet 07 11:34
Shikime: 81
*** sezoni i dorëzimit 2022 ***
Invictus GT 320

Një nga shumë pikat kryesore është padyshim gjerësia e 3 metrash, e cila është shumë më tepër trupa uji, si dhe ndjenja e madhe e hapësirës së madhe dhe nën kuvertë.

gjatësia: 9,97 m
të gjerë: 3,00 m
motorri: 2 x VOLVO-PENTA V6-250 C-DPS ( 2 x 250 PS )
peshe : 4300 Kg

Modeli i ofruar këtu i ka Optionet:

- Sistemi drejtues elektronik Volvo i kontrolluar me servo
- Ngjyra metalike e bykut "Vanilje"
- Shtrat me inflatacion
- Hardtop \ "TTop \" i bërë nga karboni
- HIFI Anl. Fusion
- Bow Thruster
- Frigorifer në kabinë
- Grep për ski uji
- Plotter grafik GPS i dyfishtë Garmin GPS; AP7410xsv
- Inverter 12V / 220 V

e shum te tjer


Kërkesat ju lutemi në Tel. +4915151104318 / [email protected] / www.bodenseenautic.de

Gabimet dhe shitja e parakohshme janë përgjithësisht të mundshme
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione