Publikuar: Nën 04 2021 07:54

Anije Loder

EUR

EUR
Publikuar: Nën 04 07:54
Shikime: 158
Shitet anija loder eshte e re pa perdor hiq eshte me bateri mbushese plus ka dhe nje bateri rezerv dhe flatra nje pal gratis eshte 93 cm e gjat dhe ka dy motorra eshte shum e shpejt
Anija eshte e re me paketim origjinal dhe me teledirigjues te gjithe te interesuarit munden mu u lajmeru ne tel Viber dhe ne email
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione