Shitet pastrusi i ujit ( poolroboter ) squirrelv12

0 EUR

Shitet nga: Valdrin 04 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Gomone
Shitet pastrusi i ujit per pishina te brendshme dhe te jashtme e ardh nga gjermania ne gjendje te rregullt teknike ( squirrel v12 )
Valdrin
044404300
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione