Publikuar: Jan 09 2022 07:24

Avon SEASPORT JET

EUR

Publikuar: Jan 09 07:24
Shikime: 709
Avon Jet 320, me motorr te brendshem Yamaha, 80 Hp + rimorkion

E regjistruar dhe ne gjendje shume te mire

Mundesi nderrimi
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione