Jaht Alpa Patriot 14 merta 2 motorra naft

50 000 EUR

Shitet nga: Jaht 27 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Gomone
Jaht alpa patriot viti prodhimit 2002 gjatesia 14 metra 22 ton 2 motora 325 me naft 4 pilar 2 dhoma gjumi sallon guzin 2 banjo Letra te gjitha te paguara ne gjendje shume te mir dhe shum i paster si Jaht Cmimi - 50.000 Euro i Diskutushem ose Ndrrohet Cel - 069 29 59 777

049 222 303
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione