Shiten komplet

0 EUR

Shitet nga: Dr 18 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Gomone
Shes motorrin per anije dhe 4 kapuqa per motorra , motorri n gjendje t rregullt e ka barken e gumes ushtarake 4 metrra t gjat Matorri e ka qmimin 500 barka 200 ekapuqat 15 euro per cop
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione