Shitet Gomone -Anije

750 EUR

Shitet nga: Anije 20 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Gomone
Shitet gomonja - Ania ne gjendje te mir.e gatshme per perdorim.Anina posedon lopata.podin e drurit dhe qanten per transport.
NUK BEJ NDRRIMEmotorr . motor.anie.anije.peshk.peshkim.bark.gomone.vark.peshkimi.lundrim.lunder.lundrimi.liqe.lum.lumej.liqej.deti.liqen.peshki,peshkim,peshku,peshk,not,notim,noti,shtag,shtaga,maqin,yamaha,suzuki,turizem,turistike,rekreacion,rekreative,ofert,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione