anije

2 750 EUR

Shitet nga: Shkumbin arifi 02 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
Gomone
Anija eshte me timon; 4.2 m e gjate me motor 30HP me ndezje me qeles.
Anija dhe rimorkio jane te doganuara te homologuara dhe te regjistruara sipas ligjeve ne fuqi dhe jane gati per lundrim.
te gjitha documented jane ne dispozicion.
Shkumbin arifi
+38349866788
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione