GOMONE MARINER 4 2016 _NJE Gomone per te gjith

520 EUR

580 EUR

Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 25 Jan 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Modeli
Gomone
GOMONE MARINER ….3.3Metra Material super rezustuas nga DIELLI …RERA …GURAT …VAJRAT APO BENXINA ….TRE SHTRESA PERBERESE REZISTUESE ….VUNDI ME PLLAKA PLASTIKE REZISTUESE ….MBAN 4 PERSONA TE RRITUR ….MUND TI VENDOS Motor ELEKTRIK OSE MOTOR BENZINE 2.KUAJ
NE E SUGEROJME ME MOTORIN ELEKTRIK FULL ECO ___ VJEN ME QANTEN PERKATESE …POMPEN ….DHE LOPATAT .
E PAKETUAR ….PRODUKTI I QERTIFIKUAR NGA -USA _ COST _ GARD ….TE GJITH PRODUKTET VINE NGA GERMANIA .
Dergesat mund ti ralizojme nga Tirana per ne Kosova
JU MIREPRESIM dhe ne faqen tone online facebooke ....ne linkun e meposhtem

https://www.facebook.com/Yamaha-Marine-Croatia-560121944022614/
YAMAHA MARINE CROATIA
+355685088868
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione