Publikuar: Dhj 22 2022 09:13

MINI YACHT - ME DOGAN TE PAGUAR - CH

Publikuar: Dhj 22 09:13
Shikime: 1
MINI YACHT - ME DOGAN TE PAGUAR - CH
(AAGES BÁDEBYGGERI MARIBO-LARSEN L 23)
(MOTOR-YAMAHA 1100 CC)
ME DOGAN TE PAGUAR - CH

MINI - YACHT 🛥
Marka: Aages Bådebyggeri Maribo.
Tipi: Larsen L 23.
Motorri: Yamaha 1100 CC.
Permasat: 7.30 Gjatësia -2.40 Gjërësia -1.05 Lartësia.
Pesha: 1.500 Kg
Jasht : Vela te gatshem, Pedale, Guma dhe plastika uji.
Brenda: Dhomë gjumi, Kënd per ndjetje, Ambient gatimi dhe skarë,
Ne gjendje perfekte,
I ardhur nga Zvicrra, Me dogan të paguar.
Me të gjith dokumentacionin përkates.

•INFO: 049 315 000 VIBER 📞
•INFO: 049 317 000 VIBER 📞
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
049315000

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione