GOMONET - YAMAH -YAM PROFESIONAL SERIA - S

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 25 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
YAM-310S
JU PREZANTOJME SERINE PROFESIONALE - YAMAH-
YAM- 310 S = 3.10metra + 5 persona= 1.470eu
YAM- 340 S = 3.40 metra+ 6+1 person=1.790 eu
YAM -380S = 3.80metra+ 8 persona=2.189eu

NJE SERI SUPER PROFESIONAL - NGA ZODIAC - HEPALON & NEOPREN KUALITETI MAXIMAL I GOMONEVE per lundrime te sigurta per shume eshume vite me rradhe ...BLINI TE SIGURTE DHE GJITHMONE - YAMAHA

PER INFO APAO POROSI KONTAKTONI NUMRIN TONE ZYRTARE ...........KU MUND TE NA DREJTOHENI ME KERKESAT TUAJA NE -VIBER ...APO.....WATSAP
JU MIREPRESIM -YAMAH MARINE CROATIA _Team

FOTOT JANE NGA SALLONI YNE DHE VIDEO E DEMOSTRIMIT MODELI YAM 380 S

https://www.facebook.com/Yamaha-Marine-Croatia-560121944022614/
YAMAHA MARINE CROATIA
+355685088868
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione