anija

Shitet nga: hasan 12 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Anije me pedale dhe me vela
shes anij gume me ajr dhe anij plastike
+377 44 694150 viber
qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim