barka

Shitet nga: Nexhdet 10 Maj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
posedok tre barka me gjith lopata
e zeza 100 euro me gjitj lopata
e verdha me te gjelberten nga 70 me gjith lopata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim