Anie (Canoeing)

Shitet nga: Gazmend 20 Maj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Anije me pedale dhe me vela
2x Anie (Canoeing) 4m per 2 persona
cmimi per cop 450€
1x Anie (Canoeing) 2m per 1 person cmimi 300€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim