Anija per 4 persona

Shitet nga: Hasan 13 Tet 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shes anijen e perdorur, nuk rrjedh ajr dhe e ka vetem njeren pedale. Origjinale nga Zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim