Anije KAJAK

Shitet nga: Kajak 31 Maj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shiten 3 anije Kajak, qmimi per cop 400€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim