Albatros Deniz

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 30 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shitet në ankand Albatros Deniz e vitit 1990.
Varkë e bukur 15 metërshe: brendësia e saj tradicionale e bën Denizin interesante dhe të paharrueshme. Punimet e rikonstruksionit të kryera në 2017/2018: 1 kabinë kryesore, 1 kabinë me hark të dyfishtë dhe dy banjo.
Motorë 1 x AIFO 8041 - 95 HP me naftë.

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim