Anije me vela

Shitet nga: Nikolla 10 Gush 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Punim me dore cdo detaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim