Anije për 5 Persona

Shitet nga: Toli 04 Gush 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Anije për 5 Persona e ardhun nga Zvicra komplet në Prishtin 280 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim