Anijet pedalone shiten

Shitet nga: Anije Dje 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shiten Anije pedalone Dhe anije me bateria vetem pak te perdorura te reja jon ble qe 1 vit
Per info 044 43 43 10 Dhe 049 245 614
10 cop me pedale
3 copa me bateria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim