Castagnola - Goletta Andromeda

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 10 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Ne shitje 2 anije për një total prej € 3,500,000.00

Hapësira e gjërë e brendshme, e rehatshme: 6 kabina mysafirësh dhe 4 kabina për ekuipazhin, dy përpara dhe dy krahë. Një hidraulik shumë modern është i hapur në kuvertën e pasme dhe transformohet në një zonë plazh për banje dielli, nëse është e nevojshme.
Motori 2 x 454 hp - Caterpillar C12 DITA me naftë.

Është e mundur të organizohet vizita e anijes.

Për më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim