Kajak

Shitet nga: Driton 05 Sht 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
shitet Kajaki Bic ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim