Schouten B.V. Scheepswerf - La Vagabunda

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine 26 Sht 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shitet anije me vela e vitit 1932 ne gjendje shume te mire.
Ka 2 motor Volvo Penta me fuqi 270 Hp me nafte.

Cmimi i negociueshem.

Ndodhet ne Santo Stefano Al Mare (IM) te Italis dhe eshte i mundur ne cdo moment vizitimi i saj.

Na kontaktoni per me shume informacione ose vizitoni faqen tone te webit Remarketing Marine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim