Lopata

Shitet nga: Fidan 06 Qer 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesë dhe pajisje
Lopatat jan edhe per degorim . viber+37745945564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim