Matorr anijav

Shitet nga: Flamur 12 Korr 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesë dhe pajisje
Shes 2 matorra anijav me benzin ardhur nga nervegjia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim