Publikuar: Korr 31 2020 06:21

Bazeni 80 euro

Publikuar: Korr 31 06:21
Shikime: 1
Shitet bazeni I rregullt I provuar dhe I testuar nga firma Intex I perdorur vetem nje dit shitet per shkaqe qe nuk ka vend per ta perdorur gjatesia 3.5 metra thellesia 76 centimetra vjen me filter .
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045881755

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione