Motor Crescent per anije

Shitet nga: Unknown 15 Qer 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR   680 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Pjesë dhe pajisje
Motorr per anije Crescent 25 kuaj fuqi dhez shum let
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim