Cisterne

Shitet nga: Blend 09 Korr 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 41 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR   1 400 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Pjesë dhe pajisje
Shes sisternen per naft 10 metra e gjat viber +38349200133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim