Publikuar: Maj 21 2022 07:24

Vaj Dhe Filtra për Mjete Lundruese , Pjese kembimi mekanike

Publikuar: Maj 21 07:24
Shikime: 4
Marine.al - ACS MARINE
Pjesë Këmbimi Dhe Aksesore për Mjete Lundruese.
Marine.al - DURRES
Cel : +355 69 40 24 310 / www.marine.al / info@marine.al

JU A SJELLIM ME POSTE NE ADRESEN TUAJ.

- GUARNICIONE TESTATE
- KARBURATORE / MEMBRANA
- RRIP MOTORRI , POLEXHIO
- BJELLA , KUSHINETA , SPINOT
- TERMOSTATE
- KOLLODOK , ALBERO, FASHO , PISTONA
- BRONXINA , POMPA UJI MOTORRI / UJI DETI
MOTORR.
PAJISJE SHPETIMI (RRATHE SHPETIMI, JELEKE SHPETIMI, )

VAJ , Lubrifikante , Filtra Per Mjete Lundruese.
Vaj Kamjo, Gear Lube, Trans Lube

10w 30
25w 40
25w 50
Gaer Lube
Power Trim/Stering Fluid
Vaj Motorri - Mercury
Vaj Motorri - Yamaha
Vaj Motorri - Suzuki
Vaj Motorri - Evinrude XD100


Filtra Per Mjete Lundruese.


Zinqe , Boje Antivegjetative, Primer, Boje
Aksesore te ndryshem per barken, Skafin.

Ndricim per Mjete lundruese.

Pompa Sentine.
Galixhante sentine.
Galixhant per serbrator karburanti.
Manometra te Ndryshem.
Bokulla, Sistemi Aks-Linje.
Gameta, Bova ankorimi.
Zink Per timone, zinkper aks.
HELIKA

​Detare, Detari, Pjese Marine, Pjese Nautica, Ankorim Ornexhim , Spiranca Shtrat Spirance e Amortizator , Çikrik elektrik dhe manual, aksesore per karrela, Cima Litare, Rrema, Artikuj Metalike Inoksi, Vida, Pistona gazi, artikuj inoksi , Elektronike dhe Lundrimi , Busulla, Dylbi, Harta, Elektronika , Instrumenta meterologjik , Harta detare , Hidraulike Sanitare , Pompa mekanike dhe elektrike, koka dushi , Pompa sentine, helika pompe uji, pompa autoklavi , Rakorderi Filtra, Fasheta, Tuba, Tapa shkarkuese, Lavaman, Furnella, Frigorifer etj. Mirembajtja, Izolante, Detersive, Bojra , Motor Varkash e pajisje motori , Protektore zingu, Sofieto motori, Timoneria, kavo drejtimi, adaptore, grupe gazi dhe timoni, Tenda per skafe, Bazament motori, Marmita dhe krahe stabilizues – flape ,Serbatore, Helika, Helika pompash , Shkronja dhe targa, Llastike, Rripa, Ski ujore,lodra ujore me fryerje , Pajisje per gomone , Guarnicione Rrip,pulexhe,gomina,termostat,kushineta , Pajisje Elektrike , Drita sinjalistike, Fenere , Elektrike dore, Bateri , Drita, Abazhure, Materiale elektrike , Elekronika, radio, autoporlant dhe antenna , Pajisje Kuverte , Kavo Direke ,-Plumbues dhe aksesore per direke , Terminale e Redanxha ,Tirante dhe aksesore, Mosketoni dhe Gameta , Moschettoni dhe ganxha , Dyer, Oblla, Dritare , Tapa imbarkimi, dyer ,Unaza e unaza ngritese – golfari, Kalunj dhe pasteke, Parmake mbajtes, mbajtes kallami, kandeliere , Spina , Kapse plastike , Bllokues litari , Pajisje te ndryshme per bord , Mjete multifunksionesh, butona mbylles etj , Shenues ere, Flamur , Kit pastrami , Mobilje, Mbajtese objektesh , Mjete te ndryshme, Tesut , sfungjere e aksesore , Pajisje Velash , Çikrike – Bozzelli , Kapese litari

Web: www.marine.al
Email:info@marine.al
Adresa : L.6, Rr. "Shoqeria Bashkimi" Durres, Prane Kopshtit "Sotir Noka"
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione